Hakkımızda

Mallhere.com:

Temelde alıcı ve satıcıyı buluşturan bir alışveriş sitesidir.

Ticaret hayatımızı e-ticaret ile güçlendirmeye odaklanmış ve bu serüveni en ileri boyuta taşımak için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Sunduğumuz tüketici - satıcı öncelikli stratejilerimiz ve ayrıcalıklı müşteri portföyü oluşturmak üzere marka değerimizi hassasiyetle zirveye taşımaya odaklandık. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içinde, heyecan ile yola çıktığımız bu serüvende organizasyonel programdan çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi hizmeti yapma duygusu ve heyecanı içerisindeyiz.

Markamız üzerinden gerçekleştirilen tüm alışverişlerimizde;

mağduriyet içermeyen, hızlı teslimat, iptal, iade, değişim bilincini sağlayan müşteri temsilcilerimiz ile en keyifli alışveriş deneyimini yaşamayı mümkün kılacağız

Ekip arkadaşlarımız, dijital dünyayı bilen, internette ticarete gönül vermiş, inovasyon ve pazarlamayı güçlü ekiple yapmayı hedef edinmiş, heyecanları yüksek kişilerdir. İnsanlarımızın şevki fazlasıyla varken, asla dürüstlükten vazgeçmeden uzun bir yolun ve projenin başlangıcındayız.

Hedefimiz; kullanıcı deneyimi ile e-ticaret camiasında ziyaretçi memnuniyetini en yüksek konuma ulaştırarak, halkın takdirini kazanmak ve sitemizden sorunsuz mutlu tüketici konumunda ayrılmasını sağlamaktır.

İşimizi genişleterek projelerimizi hayata geçirmeye devam etmek ve standartların üstünde kaliteye öncülük etmek,

ayrıca birçok memnuniyetin beraberinde, başarılı işlere imza atmak olacaktır.